Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Nový FORD S-MAX

novy-smax-obrNový Ford S-MAX prepracované a štýlovejšie priekopnícke vozidlo pre športové aktivity s lepším technologickým vybavením je už v predaji.

Najnovšie inteligentné technológie a oslňujúci vzhľad, strhujúca dynamika a precízna ovládateľnosť, tým všetkým vyčnieva úplne nový Ford S-MAX z davu. Flexibilitu, praktickosť a hospodárnosť má vo svojich génoch. Vďaka bohatej palete inteligentných technológií je nový Ford S-MAX jedným z najdômyselnejších vozidiel na trhu vo svojej triede. Či už preferujete aktívny životný štýl alebo dáte prednosť rodinnej pohode, práve ste našli auto, ktoré je pre vás ako stvorené. Ponúkne vám priestor, v ktorom môže pohodlne a štýlovo cestovať až sedem osôb.

linka-nmotor

Nový Ford S-MAX prepracované a štýlovejšie priekopnícke vozidlo pre športové aktivity s lepším technologickým vybavením je už v predaji.

  • Úplne nový S-MAX ponúka priestor, v ktorom môže pohodlne a štýlovo cestovať až sedem osôb, a prináša pohyblivosť a potešenie z jazdy charakteristické pre menší automobil.
  • Úplne nový S-MAX prichádza s technológiou adaptívneho riadenia z dielne automobilky Ford a poháňa ho 1,5-litrový zážihový motor EcoBoost alebo prerobený 2,0-litrový vznetový motor TDCi.
  • Dynamické svetlomety od spoločnosti Ford s diódami LED a technológiou diaľkových svetiel proti oslneniu sú v ponuke po prvý raz, zatiaľ čo prednárazový bezpečnostný systém je prvý v segmente.
  • Úplne nový S-MAX ponúka 32 kombinácií usporiadania sedadiel a batožinového priestoru a tiež sklápacie sedadlá Easy-Fold v druhom a treťom rade
  • Nový model Ford S-MAX získal maximálny počet päť hviezdičiek v hodnotení bezpečnosti Euro NCAP. Viac o hodnotení v tomto dokumente.

 

Ford S-MAX:

Prehľad

Technické údaje

Ceny a výbavy

 

 

Viac informácií, obrázkov a videá nájdete na: http://s-max.fordpresskits.com/ a http://ford.sk/osobne_vozidla/novy_s-max

 

001.jpg002.jpg003.jpg008.jpg009.jpg010.jpgFordS-MAX_2015_031.jpgS-MAXHands-freeLiftgate.jpgS-MAXIntelligentAWD.jpgS-MAX_05.jpgS-MAX_07.jpgS-MAX_08.jpgsmax01.jpgsmax02.jpgsmax03.jpgsmax04.jpg

 Ford.Nitra
 Mazda.Nitra
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider