FORD KUGA SO ZĽAVOU AŽ DO 10 000 EUR

Populárny model Ford Kuga, s ktorým ľahko zdoláte hory aj mesto, máme pre vás k okamžitému odberu, a to vo verziách diesel, benzín aj hybrid, teraz aj s fantastickou zľavou až do 10 000 eur. 

K tomu zadarmo predĺžená záruka na päť rokov alebo až do nájazdu 120 tisíc kilometrov.

 BROŽÚRA KUGA A CENNÍK

Naše online brožúry vám poskytujú rovnaké informácie ako tlačené brožúry, ale sú rýchlejšie a oveľa šetrnejšie k životnému prostrediu. Ak si chcete stiahnuť digitálne verzie brožúr alebo cenníkov, použite tlačidlá nižšie.

Katalóg Kuga   Ford KUGA - cenníky

 

 • Ranger Stormtrak s vysokou výbavou má pútavý štýl, interiér čalúnený prémiovou kožou a špičkový motor EcoBlue s výkonom 213 koní a 10-stupňovou automatickou prevodovkou.
 • Výrazný a odolný Ranger Wolftrak je určený na tvrdú prácu aj zábavu. Prináša vylepšenú výbavu zahŕňajúcu sivú farbu Conquer Grey, uzamykateľný zadný diferenciál, pneumatiky do každého terénu a matné čierne detaily.
 • Súčasťou štandardnej výbavy pre Ranger Stormtrak a odteraz voliteľne aj pre Ranger Wildtrak Double Cab je elektricky ovládateľný zaťahovací kryt nákladového priestoru.
 • Modely Ranger Stormtrak a Wolftrak budú vyrobené v obmedzenom počte, aby zostala zaručená exkluzivita. Oba modely ponúknu európski predajcovia Ford od októbra 2021.

Spoločnosť Ford predstavila nové modely Ranger Stormtrak a Ranger Wolftrak. Oba modely z limitovanej edície vychádzajú zo štýlu a schopností tohto oceňovaného pickupu.

 • Sedemmiestne SUV Ford Explorer Plug-In Hybrid využíva kombináciu zážihového motora EcoBoost a elektromotora s celkovým výkonom 457 k, krútiacim momentom 825 Nm a dojazdom na elektrický pohon až do 48 km (NEDC).
 • Spojenie štandardného inteligentného pohonu všetkých kolies, systému Terrain Management System a siedmich jazdných režimov prináša vyvážený mix komfortu, hospodárnosti a jazdných schopností za každých podmienok.
 • Priestranný, všestranný interiér je vybavený informačno-zábavným systémom SYNC 3 s 10,1-palcovou kapacitnou dotykovou obrazovkou, modemom Ford Pass Connect a štandardne montovaným zvukovým systémom B&O.

 • Športový exteriér prináša novú mriežku chladiča s odvážnym lichobežníkovým dizajnom, nové svetlomety so svetlami na denné svietenie s diódami LED, ako aj dve nové farby – sivú Guard Grey a žiarivú medenú Copper Pulse.

 • K inováciám vyvinutým ako reakcia na podnety zákazníkov patrí dômyselné a flexibilné riešenie zadného úložného priestoru, ktoré prináša najlepší a nekompromisný priestor a objem pre batožinu vo svojej triede.

 • Spotreba paliva a výkon modelu Ford Puma je optimalizovaný vďaka pokročilej 48-voltovej technológii Ford EcoBoost Hybrid.

 • Elegantný, priestranný, úplne nový Ford Kuga sa predstavil s výrazným dizajnom, komplexným radom hybridných pohonných jednotiek a novou technológiou asistenčných funkcií pre vodiča, aby vodičom priniesol čo najefektívnejšie, najpríjemnejšie a najuspokojujúcejšie zážitky pri jazde v modeli Kuga.
 • Úplne nová Kuga prichádza s aerodynamickejšou siluetou pre energický, svižný a zdatný vzhľad s prémiovými proporciami, ktoré podporujú vylepšenú priestrannosť a komfort.
 • Kuga je najelektrifikovanejší Ford v histórii a prvý, ktorý ponúka mild hybridnú, plnehybridnú a plug-in hybridnú pohonnú jednotku. Model Kuga Plug-In Hybrid ponúkne dojazd v čisto elektrickom režime viac ako 50 km. Očakávaná spotreba paliva je na úrovni 1,2 l/100 km a emisie CO2 29 g/km.

 • Nový Ford Focus bol vyvinutý úplne od začiatku a uvádza novú éru technológií,komfortu, priestoru a pôžitku z jazdy pre európskych zákazníkov vozidiel strednej veľkosti. Rozšírený modelový rad s novým dizajnom „zameraným na človeka“ obsahuje prvý crossover Focus Active aj luxusný Focus Vignale.
 • Nová technológia Stop & Go, systém rozpoznávania dopravných značiek a systém udržiavania vozidla v jazdnom pruhu uľahčujú jazdu v hustej premávke. So systémom prediktívneho osvetlenia zákrut a osvetlenia podľa značiek budú vodiči vidieť jasnejšie.
 • Prvý projekčný displej pre model značky Ford v Európe prináša väčšiu istotu za volantom. Aktívny parkovací asistent 2 umožňuje plne automatizované parkovacie manévre stlačením tlačidla.
 • Vďaka voliteľným režimom jazdy v štandardnej výbave, o 20 % vyššej torznej tuhosti a izolovanému nezávislému zaveseniu zadných kolies s nepretržitým riadením tlmenia – po prvýkrát pre Focus – zostane tento model na vrchole triedy z pohľadu jazdnej dynamiky a lepšieho komfortu.
 • V novom modeli Focus sa predstaví vstavaný modem FordPass Connect zaisťujúci pripojenie na cestách, bezdrôtová nabíjacia podložka, systém SYNC 3 s 8-palcovým dotykovým displejom a audiosystém B&O PLAY.
 • Zdokonalené zážihové motory EcoBoost a vznetové motory EcoBlue v spolupráci s novou osemstupňovou automatickou prevodovkou prinášajú 10 % zníženie spotreby paliva v celom modelovom rade.

 • V novom kompaktnom SUV Ford EcoSport debutuje výkonný a úsporný úplne nový 1,5-litrový vznetový motor EcoBlue od spoločnosti Ford, ktorý je vďaka inteligentnému pohonu všetkých kolies všestrannejší a výkonnejší.
 • Robustný a štýlový exteriér nového modelu EcoSport ponúka viac možností osobného prispôsobenia, ako sú napríklad kontrastné farby predĺženej strechy. V ponuke je po prvý raz aj ako športová verzia EcoSport ST-Line.
 • Kultivovaný ergonomicky riešený interiér prináša centrálnu dotykovú obrazovku s uhlopriečkou až osem palcov, vyhrievaný volant a exkluzívny audiosystém B&O PLAY.
 • Model ponúka dômyselné technológie, ako je systém konektivity SYNC 3, tempomat s nastaviteľným obmedzovačom rýchlosti či zadná kamera, ktorá zabezpečuje vodičom väčšiu istotu pri cúvaní.

Zážihový motor Ford EcoBoost s objemom 1,0 litra bol pri hodnotení Medzinárodný motor roka už po šiesty rok po sebe vyhlásený za „Najlepší motor do 1,0 litra“. Tento úsporný, kompaktný a výkonný motor získal od svojho uvedenia v roku 2012 už 10 ocenení Medzinárodný motor roka a montuje sa do každého piateho vozidla značky Ford predaného v Európe. Spoločnosť Ford bude od začiatku roka 2018 ponúkať 1,0-litrový motor EcoBoost s inovatívnou technológiou deaktivácie valcov, aby sa ďalej znížili emisie CO 2 a spotreba paliva.

KOLÍN NAD RÝNOM, Nemecko, 21. júna 2017 – 1,0-litrový motor EcoBoost bol po šiesty rok po sebe zvolený za Medzinárodný motor roka v kategórii „Najlepší motor do 1,0 litra“ – čo znamená, že tento kompaktný a výkonný trojvalcový zážihový motor zostáva neporazený vo svojej kategórii od svojho uvedenia na trh v roku 2012.

 • 1,0-litrový motor EcoBoost od spoločnosti Ford získal už piaty rok po sebe titul Medzinárodný motor roka 2016 v kategórii „Najlepší motor do 1,0 litra“ – a to aj napriek narastajúcej konkurencii zo strany veľkých svetových automobiliek v triede motorov do 1,0 litra.
 • Spoločnosť Ford získala už deviate víťazstvo za úsporný a športový motor, ktorý bol v minulosti vyhlásený za celkového víťaza súťaže rekordné tri razy po sebe a taktiež za najlepšieho nováčika. Týmto motorom je vybavené každé piate vozidlo značky Ford predané v Európe.
 • Prelomový 1,0-litrový motor EcoBoost sa stal víťazom triedy pre svoje jazdné vlastnosti, výkon, úspornosť, kultivovanosť a technológiu. Dômyselnosť technológie EcoBoost sa v súčasnosti aplikuje aj v nových vznetových motoroch EcoBlue.